Wystawy czerwcowe i lipcowe.

24 lipiec 2011 – Będzin

YETI Pro Amare               YARIS Pro Amare

Po raz pierwszy wystawiany był YETI Pro Amare i od razu zajął 1 lokatę w klasie pośredniej, a YARIS Pro Amare wśród 5 innych suk w klasie pośredniej też zajęła 1 lokatę.

3 lipiec 2011 – Ustroń

PATTON Pro Amare był pierwszy w klasie championów. Deus Limelight Joreta po wygraniu swojej klasy, na Best In Show Weteranów zajął 2 miejsce. YARIS Pro Amare w klasie pośredniej była druga.

26 czerwca 2011 – Kraków

Na tej Międzynarodowej Wystawie wystawialiśmy 4 Yorki. KAYAH Pro Amare zajęła 4 lokatę w klasie otwartej, PATTON Pro Amare był na 3 miejscu w klasie championów, YARIS Pro Amare, w klasie pośredniej uplasowała się na 2 miejscu, Natomiast Deus Limelight Joreta zwyciężył w klasie weteranów.

12 czerwiec 2011 – Tarnopol, Ukraina – wystawa międzynarodowa.

YARIS Pro Amare zajęła 1 lokatę w klasie pośredniej. PATTON Pro Amare, w klasie championów zdobył 1 miejsce z drugą już nominacją na interchampiona – CACIB. Natomiast PRIMAVERA Pro Amare była druga w klasie championów.
11 czerwiec 2011 – Drogobycz, Ukraina.

Wystawa krajowa na której pokazywaliśmy 3 nasze psy. YETI Pro Amare wygrał klasę pośrednią. UMBERTO Pro Amare był trzeci w klasie otwartej, a YARIS Pro Amare zajęła 1 miejsce w klasie pośredniej, rozpoczynając tym samym Championat Ukrainy.