Nasze psy na wystawach w pierwszych 5 miesiącach tego roku.

Byliśmy na kilku wystawach w Polsce i za granicą.

LWÓW – 8 maj, CACIB. PATTON Pro Amare I lokata w klasie championów, CAC, Najlepszy Pies w Rasie, CACIB. YARIS trzecia w pośredniej, a PRIMAVERA Pro Amare druga w championach, Res.CAC i nie wystąpiła w porównaniu, gdyż właścicielka suki, która wygrała klasę championów, nie wyszła na porównanie i tym samym nasza suka też nie mogła brać udziału w porównaniu.

LWÓW – 7 maj, CACIB. PATTON Pro Amare 2 miejsce w klasie championów, Res.CAC i Res.CACIB. YARIS Pro Amare druga w klasie pośredniej, Res.CAC. PRIMAVERA Pro Amare 2 lokata w championach, Res.CAC, Res.CACIB.

OPOLE – 1 maj, klubowa.  UMBERTO Pro Amare drugi w klasie otwartej, PATTON Pro Amare 3 w kl.championów, YARIS Pro Amare 3 w kl.pośredniej, KAYAH Pro Amare z oceną doskonałą poza lokatą, PRIMAVERA Pro Amare II lokata w klasie championów.

OPOLE – 30 kwiecień, CACIB. PATTON poza lokatą, a PRIMAVERA Pro Amare zajęła 2 lokatę w klasie championów i dostała Res.CACIB z przeniesieniem na CACIB. (suka, która wygrała jest już Interchampionką).

ZABRZE – 10 kwiecień, CAC. Deus Limelight Joreta w klasie championów zajął I lokatę i na BIS weteranów zajął 2 miejsce.

KATOWICE – 18 marzec, CACIB. PATTON Pro Amare 2 lokata w klasie championów, a PRIMAVERA 2 lokata w klasie championów i Res.CACIB.

RZESZÓW – 19 luty, CACIB. UMBERTO Pro Amare 4 lokata w kl.otwartej, a KAYAH Pro Amare 3 lokata w otwartej.

ŁUCK – 13 luty, CAC.  PATTON Pro Amare 1 lokata w klasie championów, CAC, Najlepszy pies, BOB, I w III grupie. YARIS Pro Amare 2 lokata w kl.młodzieży.

NORYMBERGA – 14 styczeń, CACIB. PATTON Pro Amare był 2 w kl.otwartej, SAMBA Pro Amare 3 w otwartej, a YARIS 3 w klasie młodzieży.